FedCSIS 2017

Serdecznie zapraszamy Państwa w imieniu swoim jak i organizatorów na kolejną edycję informatycznej multi-konferencji Federated Conference on Computer Science and Information Systems (FedCSIS). Odbędzie się ona w dniach 4-7 września 2017r. w Czeskiej Pradze. Do dnia 10 Maja 2017r. możecie Państwo zgłaszać referaty pod tym adresem.

FedCSIS to cykl naukowych konferencji, sympozjów, warsztatów i innych wydarzeń, gdzie informatycy z całego świata debatują nad najbardziej aktualnymi tematami branży – od sztucznej inteligencji, poprzez metody rozwoju oprogramowania, systemy multimedialne, po zastosowania informatyki w zarządzaniu, biznesie i medycynie.

W poprzedniej edycji odbywającej się w Polsce swój udział zgłosiło 355 naukowców i praktyków informatyki z całego świata, którzy przedstawili aż 274 referaty.

Za organizację przedsięwzięcia odpowiada Polskie Towarzystwo Informatyczne, Instytut Badań Systemowych PAN, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Politechnika Czeska w Pradze oraz Politechnika Warszawska. Partnerem merytorycznym są dwa najważniejsze stowarzyszenia informatyczne na świecie – IEEE Computer Society i ACM.